У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка"

У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", Марія Буртак

Сьогодні, 20 вересня, у Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка".

На відкритті були присутні представники міської влади, молодь та представники активних ініціативних організацій Кам'янця.

Центр розташований на другому поверсі міського стадіону ім. Г. Тонкочеєва. Ініціаторами та авторами виступила громадська організація "Кам'яний острів", яка здобула перемогу на другому конкурсі молодіжних проектів в рамках програми "Молодь міста".

На організацію даного проекту з міського бюджету було виділено 50 тис. грн для виконання ремонту і закупівлі необхідної апаратури.

У центрі проводитимуться різноманітні тренінги, зустрічі, лекції. Першими тут побувають учасники культурного форуму "Кам'яний острів".

У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-1 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-2 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-3 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-4 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-5 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-6 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-7 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-8 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-9 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-10 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-11 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-12 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-13 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-14 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-15 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-16 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-17 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-18 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-19 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-20 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-21 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-22 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-23 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-24 У Кам'янці відбулося урочисте відкриття молодіжного центру "ЛаVка", фото-25

Читайте також: "Вихідні у Кам’янці"

лавка відкриття молодіжний центр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
422 перегляди у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073