13:23, 18 вересня 2018 р.
Надійне джерело

У Кам'янці пройшла шкільна туріада з велотуризму

В рамках шкільної туріади 13 вересня на спортивному майданчику НВК №3 учні шкіл виявляли кращого в велотуризмі.

В змаганнях на велосипедах в особистій першості серед дівчат кращою стала Кирпичова Олександра, ЗОШ №11, другою – Касапчук Аліна (НВК №3), трет’є місце посіла Добровольська Яна (НВК №16).

Серед хлопців переможцем став Щербань Денис (ЗОШ №10), друге місце поділили Петришин Олександр (ЗОШ №7) та Степанов Влад (НВК №14) і трет’є місце поділили Надольський Олег (ЗОШ №11) та Томчук Валентин (Ліцей). Повідомляє ПНВО.

В командному заліку переможцем стали учні ЗОШ №10, другими– НВК №14 та ЗОШ №7, третіми – СЗОШ №1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію