У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр

У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, Марія Буртак

Третього вересня в Кам’янці-Подільському запрацював ще один освітянський заклад для дітей з особливими освітніми потребами.

Даний центр знаходиться в приміщенні Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради (м. Кам’янець-Подільський, вул. Північна, 96а).

Нагадаємо, що в лютому 2018 року в рамках візиту Марини Порошенко міським головою Михайлом Сімашкевичем було підписано Меморандум про співпрацю, який передбачав створення інклюзивно-ресурсних центрів у нашому регіоні.

Для відкриття центру знадобилося більше 1,3 млн грн з міського бюджету та 150 тис. грн з обласного.

У закладі, який очолює директор Лариса Ільницька, облаштовано залу для очікування, залу лікувальної фізкультури, кабінети дефектологів, логопедів, практичного психолога. Діти з особливими освітніми потребами зможуть тут отримати психолого-педагогічний супровід,  корекційно-розвиткові послуги та послуги з реабілітації і лікувальної фізкультури. Повідомляє міська рада.

Під час відкриття закладу від депутатів у подарунок колектив отримав телевізор, багатофункціональний принтер і кулер.

Почесні грамоти від імені мера отримали з рук начальника управління освіти і науки міської ради Світлани Старченко найактивніші будівничі центру.

Із відкриттям об’єкту привітав кам’янчан і директор департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля.

У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-1 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-2 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-3 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-4 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-5 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-6 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-7 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-8 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-9 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-10 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-11 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-12 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-13 У Кам'янці відкрито новий інклюзивно-ресурсний центр, фото-14

Фото: міська рада

Читайте також: "Виплати за лікарняними і допомога по вагітності та пологах зросли на близько 30%"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
399 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073