Вчителі Кам'янця успішно пройшли тренінг "Навчання по-новому з LEGO"

Вчителі Кам'янця успішно пройшли тренінг "Навчання по-новому з LEGO"

Концепція Нової української школи зорієнтовує учителів на  широке запровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкових класів.

Поглибити свої знання з цього питання учителі 1-х класів НУШ мали змогу під час участі у тренінгу "Навчання по-новому з LEGO".

20 серпня 2018 року на базі Камʼянець-Подільського НВК № 3 навчання, яке тривало 6 годин, проводила Малевич Галина Вікторівна, тренер від LEGO Foundation. Тренінг покликаний допомогти вчителям опанувати ігри та вправи спрямовані на формування в учнів ключових компетентностей в освітньому процесі. Повідомляє Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

Усі учасники тренінгу отримали методичні посібники "Шість цеглинок в освітньому просторі школи" і "Гра по-новому, навчання по-іншому" від LEGO Foundation.

Вчителі Кам'янця успішно пройшли тренінг "Навчання по-новому з LEGO", фото-1 Вчителі Кам'янця успішно пройшли тренінг "Навчання по-новому з LEGO", фото-2 Вчителі Кам'янця успішно пройшли тренінг "Навчання по-новому з LEGO", фото-3 Вчителі Кам'янця успішно пройшли тренінг "Навчання по-новому з LEGO", фото-4 Вчителі Кам'янця успішно пройшли тренінг "Навчання по-новому з LEGO", фото-5

Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Читайте також: "Попередження про грози"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
214 переглядів в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073