Українські сапери готуватимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів НАТО

Українські сапери готуватимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів НАТО

20 серпня в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у місті Кам’янець-Подільський, відбулась офіційна церемонія передачі Програми підготовки спеціалістів зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв від команди навчально-тренувальної місії операції "UNIFIER" Збройних Сил Канади до військовослужбовців Центру розмінування.

Відтепер, підготовка фахівців з знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів держав-членів НАТО, повністю буде здійснюватись українськими військовими саперами. Утойже час, канадські інструктори продовжать своє перебування вЦентрі розмінування, але вже вролі консультантів таспостерігачів.

В урочистих заходах передачі Програми взяли участь начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков, командир навчально-тренувальної місії операції "UNIFIER" підполковник Фрейзер Олд, офіцер з питань зв’язків та взаємодії від Командування об’єднаними операціями Канади при Європейському командуванні полковник Фостер.

—Ми чимало навчилися у наших канадських колег, а головне ми стали справжніми друзями. Підсумовуючи нашу співпрацю я з впевненістю можу сказати, що знання та професійні навички, яких ми набули під час проведення курсів, допоможуть не лише нашим військовослужбовцям при виконанні бойових завдань, а й врятують від вибухонебезпечних предметів цивільних мешканців найгарячіших точок України та світу,— зазначив у своїй промові начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков.

Полковник Володимир Родіков подякував іноземним колегам, уряду Канади та всьому канадському народу за ту величезну підтримку та всебічну допомогу, яку Канада надає Україні для стримування військової агресії збоку Російської Федерації.

В свою чергу іноземні гості подякували українським саперам за високу вмотивованість та професійний підхід до навчань, а також висловили сподівання, що передача повноважень процесу підготовки фахівців з протидії саморобним вибуховим пристроям стане запорукою нових звершень колективу українських саперів.

Довідка. В рамках навчально-тренувальної місії операції "UNIFIER", що є місією Збройних Сил Канади для підтримки сил безпеки в Україні, контингент 2-ї Об’єднаної оперативно-тактичної групи, з вересня 2015 року здійснює підготовку військовослужбовців Збройних Сил України навичкам оператора та помічника оператора зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв.

Всього зацей час підготовлено 345військовослужбовців.

Українські сапери готуватимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів НАТО, фото-1 Українські сапери готуватимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів НАТО, фото-2 Українські сапери готуватимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів НАТО, фото-3 Українські сапери готуватимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів НАТО, фото-4 Українські сапери готуватимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів НАТО, фото-5 Українські сапери готуватимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів НАТО, фото-6 Українські сапери готуватимуть фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв відповідно до стандартів НАТО, фото-7

Читайте також: ""

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
152 перегляди у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073