У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму

У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму

"Art models festival" запрошує на відкриття IV міжнародної виставки-конкурсу стендового моделізму, що відбудеться 25 травня 2019 року в місті Кам'янець-Подільський за адресою: вулиця Гагаріна, 47, Мистецький корпус К-ПНУ.

"Art models festival" - це 4 відкрита виставка-конкурс, перших три були всеукраїнськими, ця буде міжнародною, так як очікуються учасники з Польщі, Литви, Латвії, Білорусії, - розповідає координатор конкурсу Денис Костюк.

Ініціаторами є "Благодійний фонд допомоги юним моделістам", Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, центр позашкільної освіти. Також організатори просять про участь та допомогу мерію і військокові навчальні заклади.

Активно допомагає у проведені цього конкурсу кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам'янець-Подільського національного університета імені Івана Огієнка.

До виставки ще багато часу, але підготовка вже розпочалася, подібні виставки проводят і в інших містах України, а семе в Києві, Львові та Кропивницькому.

У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-1 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-2 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-3 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-4 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-5 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-6 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-7 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-8 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-9 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-10 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-11 У Кам'янці відбудеться Міжнародна виставка стендового моделізму, фото-12

Фото: Денис Костюк

Читайте також: "У школі-інтернаті "Славутинка" аудиторська перевірка виявила порушень майже на 4 млн грн: пояснення дирекції"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
58 переглядів в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073