Кам'янчанам пропонують висловити варіанти перейменування вулиці Папаніна

Кам'янчанам пропонують висловити варіанти перейменування вулиці Папаніна

З метою врахування громадської думки та інтересів жителів міста, пропонується надати пропозиції з питань перейменування вулиці Папаніна міста Кам’янця-Подільського. Топонімічна комісія пропонує змінити назву на вул. Олександра Удовиченка.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовому вигляді до 1 жовтня 2018 р. за адресою: м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, каб. 113, або на електронну адресу E-mail: [email protected]

Відповідно до "Порядку проведення громадських обговорень під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989, пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства. Повідомляє міська рада.

Для довідки

Відповідно до пункту 41 частини 1 статті 26, пункту 1 статті 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 7 Закону України "Про географічні назви", Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", топонімічною комісією Кам’янець-Подільської міської ради підготовлено проект рішення сесії Кам’янець-Подільської міської ради "Про перейменування вулиці Папаніна в м. Кам’янці-Подільському", згідно якого пропонується перейменувати вул. Папаніна на вул. Олександра Удовиченка.    

Заступник міського голови, голова топонімічної комісії В. Савчук

Читайте також: "На Хмельниччині виконано близько 50% запланованих ремонтних робіт на дорогах"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
85 переглядів в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073