• Головна
  • Кам'янчани мають можливість стати наставниками для дітей-сиріт
13:38, 25 липня 2018 р.
Надійне джерело

Кам'янчани мають можливість стати наставниками для дітей-сиріт

Кам'янчани мають можливість стати наставниками для дітей-сиріт

Сьогодні майже 106 000 українських дітей проживають в інтернатах. Серед дітей, які юридично мають шанс на сімейну форму влаштування, більшість не потрапляють в сім'ю, так як діти вже підлітки, або мають особливі потреби, діагнози, інвалідність.

Наставництво – це ефективна допомога дітям-сиротам з інтернатних установ в соціалізації і адаптації їх до самостійного життя.

Наставництво – це дружба між одним дорослим і однією дитиною. Це регулярні зустрічі як на території установи, так і поза установою.

Завдяки державі і спонсорам діти з інтернатів мають продукти, одяг і дах над головою. Але у них немає того, що не купиш за гроші – близької людини, яка могла би навчити елементарним навичкам життя: приготувати їжу, економити кошти, оформити документи, влаштуватися на роботу – це очевидні речі для нас і невідомі для дітей.

Концерти, цукерки або зошити не можуть замінити дитині індивідуальної людської підтримки. Місток до реального світу – ось що їй потрібно.

Наставники допомагають дітям відчувати себе особистістю, визначити інтереси і здібності дитини, вибрати професію, набути моральних цінностей, вчать робити вибір, вирішувати повсякденні проблеми і спілкуватися з людьми.

Якщо Ви маєте бажання та можливість  стати Наставником – звертайтеся до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Шевченка, буд. 26 (ІІІ поверх), тел. 91429. Повідомляє міська рада.

Три кандидати в наставники з нашого міста вже пройшли відповідне навчання та разом із спеціалістами готуються до взаємо добору дітей та наставників.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті «Одна надія» http://onehope.com.ua/

Читайте також: "Гарбузи, кукурудза, конопля, або Що вирощують у селах Кам'янеччини"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, я підтримую, діти повинні вчитись заробляти гроші.
90,8%
Ні, я категорично проти використання дитячої робочої сили.
7,2%
Мені байдужи, я не задумувався над цим питанням.
2,1%
#наставництво #сироти #діти-сироти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...