14:14, 13 липня 2018 р.
Надійне джерело

У ПДАТУ святкували День поля

У ПДАТУ святкували День поля

9 липня 2018 року на базі науково-дослідного центру "Поділля" відбулось чергове традиційне приймання польових дослідів НПП, докторантів, аспірантів та науковців Подільського державного аграрно-технічного університету.

Комісія ретельно ознайомилася із тематикою наукових дослідів на факультеті агротехнологій і природокористування та інженерно-технічному факультеті. Безпосередньо на полі більше 20 науковців розповідали про виконані ними польові дослідження та демонстрували якість закладених дослідів.

Директор Науково-дослідного інституту круп'яних культур ім. О. Алексеєвої Бурдига В. М. представив ділянки з вивчення колекції світового генофонду роду Fagopyrum Mill – наукового об'єкту, що становить національне надбання. Повідомляє прес-центр ПДАТУ.

Демонстрування дослідів проходило у жвавому обговоренні та науковій дискусії, члени комісії активно задавали запитання науковцям. Члени комісії виставили свої критичні зауваження, побажавши окремим науковцям поліпшення якості проведення наукових досліджень у майбутньому.

В цілому комісія визнала, що закладені польові досліди виконані на належному методичному та науковому рівнях.

Фото: прес-центр ПДАТУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пдату #деньполя #делегація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...