![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:29, 27 червня 2018 р.
Надійне джерело
Травмпункт та приймальне відділення розташувалися за новою адресою
![Травмпункт та приймальне відділення розташувалися за новою адресою Травмпункт та приймальне відділення розташувалися за новою адресою](/dist-assets/images/cap.jpg)
Задля зручності жителів міста, травмпункт міської лікарні перенесли до травматологічного відділення, оскільки раніше він розташовувався в іншому приміщенні й це викликало чимало незручностей.
Травматологічне відділення знаходиться на території міської поліклініки №1 за адресою вул. Огієнка, 20.
Нещодавно у відділення придбали сучасний рентген-апарат, який дає можливість вивести результати дослідження он-лайн на екран, має функцію збільшити зображення в разі потреби і найголовніше – не потребує використання звичної для цієї процедури плівки та дає мінімум випромінювання, що вкрай важливо для здоров’я пацієнта, який звертається.
Приймальне відділення тепер розташовується в приміщенні, де і реанімаційне. Тут значно кращі умови ніж в будівлі, де приймальне розташовувалось до цього та потребувало змін. Повідомляє міська рада.
Фото:міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Де ви плануєте провести літню відпустку?
проголосувало 168 відвідувачів
За кордоном
25,0%
На курортах України
16,7%
В межах міста
31,0%
Село/дача
27,4%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі