![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
Майнові злочини
17:24, 22 червня 2018 р.
Надійне джерело
У Кам'янці затримли серійного крадія
Майнові злочини
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
34-річний місцевий житель раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки і розбої, а у травні-червні вчинив ще серію крадіжок в Кам’янці-Подільському.
Правоохоронці встановили, що зловмисник, починаючи з 16 травня, вчинив у місті 4 крадіжки. У місцевому відділенні Ірпінського коледжу економіки та права він викрав більше 3 тисяч гривень. Ще 1700 гривень, які знаходились в гаманці, зловмисник поцупив з торгової зали місцевої фірми, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.
Крім того, на рахунку злодія крадіжка продуктів харчування з магазину і заволодіння ноутбуком «НР 620» в коледжі аграрного університету.
Чоловікові вже оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Де ви плануєте провести літню відпустку?
проголосувало 168 відвідувачів
За кордоном
25,0%
На курортах України
16,7%
В межах міста
31,0%
Село/дача
27,4%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі