• Головна
  • Кам'янецькі школярі здобули першість на Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту
11:27, 20 червня 2018 р.
Надійне джерело

У Києві відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі), де взяли участь команди з десяти регіонів України.

Програмою  передбачалися тренувальні запуски та старти в класах: моделі-копії F-4В, швидкісні моделі F-2А, пілотажні моделі F-2В, гоночні моделі F-2С та F-2Е.

В загальному командному заліку I місце здобула команда Хмельницької області (ХОЦНТТУМ), до складу якої увійшли четверо кам’янчан: вихованці авіамодельного гуртка філії ХОЦНТТУМ  Олександр Станиця, Ілля Бурейко (учень ліцею «Антей»), Олексій Янюк та Катерина Мазур (керівник команди Сергій Кащук).

Також III загальнокомандне місце завоювали юні авіамоделісти у класах моделей F-2D, F-2DD, F- 2I – повітряний бій.  Повідомляє міська рада.

Індивідуальні результати у всіх 4 учасників – бронзові нагороди у класах:

•  F-2А – Олексій Янюк.
  •  F-2Е – Ілля Буреко, Олександр Станиця.
  •  F- 2І – Ілля Бурейко.
  • F- 2DD – Катерина Мазур.

Переможці були нагороджені кубками та дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.

Вітаємо та бажаємо авіамоделістам спортивних успіхів та нових перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію