![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:28, 15 червня 2018 р.
Надійне джерело
"Метаморфози" кам'янчанина Бориса Негоди представили у Хмельницькому
!["Метаморфози" кам'янчанина Бориса Негоди представили у Хмельницькому "Метаморфози" кам'янчанина Бориса Негоди представили у Хмельницькому](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учора, 14 травня, у Хмельницькому обласному художньому музеї представили виставку картин Бориса Негоди «Метаморфози».
Борис Михайлович – відомий український художник, графік, живописець, який мешкає у Кам'янці-Подільському. Окрім творчості займається викладацькою діяльністю. Повідомляє ye.ua
«Вперше виставка Бориса негода у цих же стінах відбулась рівно 20 років тому. Сьогодні ми вітаємо талановитого художника знову тут із картинами з серії «Скіфи», «Ангели» і «Метаморфози». Їх є 20 робіт», - зазначила директорка обласного художнього музею Ольга Долінська.
!["Метаморфози" кам'янчанина Бориса Негоди представили у Хме..., фото-1 "Метаморфози" кам'янчанина Бориса Негоди представили у Хмельницькому, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За словами кураторки виставки Людмили Сковерко, у доробку Бориса Михайловича твори виконані у багатьох графічних техніках. Це літографія, офорт, суха голка, резерваж, гравюра на цинку та міді.
«Представлена серія виконана олійною пастеллю. Це рідкісна і кропітка техніка, яка потребує тривалого часу виконання. Створення такої роботи може тривати від місяця до року. Найбільшу частину експозиції займає серія «Ангели». Ангели – це надприродні істоти. Вони є посередниками між богом та людьми, наставляють нас на праведне і доброчесне життя. У картинах Бориса Негоди вони постають в людських рисах», - каже кураторка.
!["Метаморфози" кам'янчанина Бориса Негоди представили у Хме..., фото-2 "Метаморфози" кам'янчанина Бориса Негоди представили у Хмельницькому, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Пані Лариса додає, що творчість Бориса Михайловича відзначили на державному рівні, оскільки він має звання заслуженого художника України. Окрім того, є членом Національної спілки художників, викладачем і професором Кам'янець-Подільсього національного університету імені І.Огієнка, першим лауреатом премії імені В.Розвадовського, лауреатом премії імені Івана Огієнка.
!["Метаморфози" кам'янчанина Бориса Негоди представили у Хме..., фото-3 "Метаморфози" кам'янчанина Бориса Негоди представили у Хмельницькому, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Опитування для сильної половини людства: на що ви звертаєте увагу при знайомстві з жінками?
проголосувало 245 відвідувачів
На зовнішність
42,4%
На стиль та охайність
29,4%
На інтелект
17,6%
На фінансову незалежність
1,6%
На дотепність
9,0%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі