![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
20:15, 2 червня 2018 р.
Як студенти Податкового коледжу дітям радість дарували
![Як студенти Податкового коледжу дітям радість дарували Як студенти Податкового коледжу дітям радість дарували](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кожна дитина – це наш найдорожчий скарб, наша радість та надія.
У студентів Податкового коледжу є добра традиція – 1 червня вітати малечу міста з Міжнародним днем захисту дітей. На Водоймі студенти та молодіжне об'днання молодих і активних "ХОМА" організували для наймолодших кам’янчан чудову програму розваг, яка зігріла серця всіх гостей свята і подарувала радість та посмішку.
День захисту дітей. За цими простими словами криється тепле та добре свято. Саме тому студенти радо розпочинають літо з гарних заходів в обласному дитячому спеціалізованому санаторії та ДНЗ №17 «Світлячок».
Таких чудових дітей, як тут, немає ніде. Як радо вони нас зустрічають!? Вони всі талановиті та творчі. А як діти разом із вихователями готуються до свят неможливо розповісти, це треба бачити! Вірші, таночки, гарно вбрана оселя. Діти створюють справжні чудові концерти. Так було і сьогодні. Діти танцювали, співали, читали вірші, - розповідають студенти на сайті коледжу.
Після святкової казки «Ходить гарбуз по городу» адміністрація Кам’янець-Подільської ОДПІ подарувала діткам чудові смаколики та ласощі. Крім того, студенти коледжу організували для вихованців цікаві ігри для того, щоб вони змогли досхочу награтися і запам’ятати цей день.
Тож не забуваймо піклуватися про дітей – про наше майбутнє, не лише сьогодні, а й кожний день!
Хай збуваються мрії кожної дитини!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі