• Головна
  • Суд арештував нерухомість мережі АТБ в Кам'янці-Подільському та Хмельницькому
13:56, 23 травня 2018 р.
Надійне джерело

Суд арештував нерухомість мережі АТБ в Кам'янці-Подільському та Хмельницькому

Суд арештував нерухомість мережі АТБ в Кам'янці-Подільському та Хмельницькому

Торгова мережа АТБ придбала нерухомість, яку, згідно зі слідством, незаконно вивела з-під застави в банку "Форум". Тепер приміщення під арештом.

Слідчий суддя Дніпровського районного суду в місті Києві виніс 3 травня 2018 вирок по справі 755/15378/17, який передбачає відмову клопотання ТОВ "Агас" скасувати раніше накладений на нерухомість арешт. Сама нерухомість зараз знаходиться у власності компанії "АТБ-Торгстрой" (мережа супермаркетів АТБ). Про це йдеться в рішенні Дніпровського суду м.Києва, розміщеному в базі reyestr.court.gov.ua.

Згідно з текстом рішення суду, суть спору стосується банку-банкрута "Форум", який ще в травні-2017 передав нерухоме майно в кредит (за договором іпотеки) згаданого вище ТОВ "Агас". Надалі нерухомість була виведена з-під застави і передана третім особам, тобто, мережі АТБ. За інформацією Uainfo.

Йдеться про таку нерухомість: нежитлові приміщення площею 851,8кв.м. і 77,1 кв.м. по вул. Курчатова в м. Хмельницькому; нежитлові приміщення площею 404,3 кв.м. і 292 кв.м. по вул. Подільська, 25 в м. Хмельницькому; нежитлове приміщення площею 806,1 кв.м. по вул. Червоноармійська, 42 в м. Кам'янці-Подільському.

У тексті рішення суду йдеться, що якась особа, реалізуючи злочинний умисел директора ТОВ "Агас", перебуваючи в злочинній змові, використовуючи підроблені документи про зняття обтяження з предмета іпотеки, звернулася до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу з метою відчуження зазначеного нерухомого майна. Після чого приміщення перейшли у власність третім особам, а саме, - компанії "АТБ-Торгстрой".

У суді зазначили, що саме незаконне зняття обтяжень на вищевказане майно призвело до подальшого укладення угод, спрямованих на розділ майна і його відчуження шляхом перереєстрації на користь АТБ. Тобто, мережа АТБ фактично вплуталася в каламутну операцію з купівлі нерухомості, злочинним шляхом виведеної з-під банківської застави. Тепер, на думку судді, нерухомість, яка дісталася мережі АТБ після того, як її вивели з-під застави за іпотечною позикою в банку "Форум", повинна залишатися і далі під арештом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
На зовнішність
12,8%
На одяг та охайність
16,0%
На манеру спілкування та інтелект
51,7%
На почуття гумору
8,1%
На фінансові можливості
11,3%
#атб #суд #арешт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...