• Головна
  • Відбулось розширене засідання Координаційної ради при виконавчому комітеті
15:16, 16 травня 2018 р.
Надійне джерело

Відбулось розширене засідання Координаційної ради при виконавчому комітеті

Відбулось розширене засідання Координаційної ради при виконавчому комітеті

15 травня заступник начальника сектору превенції Вадим Стельмах та інспектор ювенальної превенції Роксолана Семірякова прийняли участь у розширеному засіданні Координаційної ради при виконавчому комітеті з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Учасники Координаційної ради обговорювали Закон України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", в якому запропоновано новий підхід (із використанням європейських стандартів) до боротьби з цим негативним явищем у суспільстві. Повідомляється на сторінці Ювенальної превенції Кам'янця-Подільського.

Від того, наскільки чуйно, зважено та відповідально будуть ставитися до цієї проблеми всі працівники, на яких законом покладено здійснення заходів з попередження та протидії домашньому насильству, значною мірою буде залежати моральне здоров’я суспільства.

Саме тому на підставі аналізу законодавчих актів та інших нормативно-правових актів буде розроблено порядок взаємодії та алгоритм дій усіх відповідних служб нашого міста під час розгляду заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства, здійснення профілактичних заходів з його попередження та забезпечення безумовного дотримання прав і свобод громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
На зовнішність
12,8%
На одяг та охайність
16,0%
На манеру спілкування та інтелект
51,7%
На почуття гумору
8,1%
На фінансові можливості
11,3%
#ювенальнапревенція #засідання #гендернарівність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...