• Головна
  • Нагородження вчителів, встановлення меморіальної дошки, кошти на ремонт аварійних будинків - плідна сесія міської ради
18:32, 6 травня 2018 р.

Нагородження вчителів, встановлення меморіальної дошки, кошти на ремонт аварійних будинків - плідна сесія міської ради

Нагородження вчителів, встановлення меморіальної дошки, кошти на ремонт аварійних будинків - плідна сесія міської ради

Більше ста питань розглянули 3 травня депутати на черговому засіданні сесії міської ради.

На початку засідання міський голова нагородили почесними грамотами виконавчого комітету лауреата ІІІ туру заключного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» в номінації «Українська мова та літератури» Людмилу Пристай і фіналіста ІІІ туру заключного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» в номінації «Фізична культура» Вадима Горуна; а також подяками - підприємців міста.

Нагородження вчителів, встановлення меморіальної дошки, кошти на ремонт аварійних будинків - плідна сесія міської ради, фото-1

Розглянули депутати й підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр., заслухали звіти комунальних підприємств про фінансово-господарську діяльність і виконання в 2017 році Програми залучення інвестицій в економіку міста.

Внесено зміни до міської Програми соціального захисту дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016-2020 роки, а також до Програми санітарного утримання території міста, якою передбачається відкриття модульного туалету на Гунських криницях.

Крім того, затвердили Програму капітального ремонту житлових будинків з протиаварійними заходами, згідно з якою виконуватимуться роботи в будинку на Оринінському шосе, 43.

Прийнято кілька звернень що вищого керівництва держави, зокрема щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення, а також з приводу ініціювання змін на законодавчому рівні для захисту прав надркористувачів на провадження підприємницької діяльності.

Розглянули й звернення колективу стоматполіклініки, який стурбований медичною реформою і фінансовою ситуацією. Міський голова наголосив, що мова про реорганізацію не йде, а приводиться у відповідність штатний розпис закладу і здійснюється оптимізація зайнятих площ.

Підтримали народні обранці встановлення меморіальної дошки архітектору, військовому інженеру, коменданту міста Яну де Вітте на фасаді Будинку Польського магістрату, котрий є, зокрема, автором тріумфальної арки в нашому місті і палацу, що не зберігся до наших днів.

Внесено зміни і доповнення до міського бюджету на 2018 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
місцем розташування
34,5%
престижністю
6,6%
матеріально-технічною базою
5,2%
відгуками
9,6%
якістю освіти
31,4%
симпатією до вчителя який набирає(в) 1-й клас
12,7%
#сесіяміськоїради #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...