• Головна
  • Батьки Кам'янця-Подільського розпочали боротьбу з торговими точками біля навчальних закладів
Частина 1
16:34, 4 травня 2018 р.

Батьки Кам'янця-Подільського розпочали боротьбу з торговими точками біля навчальних закладів

Частина 1
Фото: Натая Секрідова

Фото: Натая Секрідова

Уже тиждень місто обговорює встановлення торгової точки «Гарбуз» на території Старого міста, а якщо буде точнішим, то перед СЗОШ №1 та поряд з дитячим майданчиком.

Небайдужих містян та батьків стурбувала така поява біля дитячого майданчика та школи, адже в «Гарбузі» продають товари, які передбачають скупчення людей, які бажають відпочити.

В нашому місті є батьківський рух «Батьки–ніндзя м. Кам'янець-Подільський» - об’єднання небайдужих батьків СЗОШ №1, які популяризують навчальний заклад, дітей та педагогів, також активно піднімають питання загальноміського характеру, які стосуються дітей. До прикладу, під час громадських обговорень, щодо з дорожчання проїзду в міському транспорті намагались добитись безкоштовного проїзду для школярів в навчальний період.

Активісти «Батьки-ніндзя м. Кам'янець-Подільський» звернулись в редакції сайту «3849.com.ua» для надання розголосу ситуації та оприлюднення відкритого листа, який сьогодні, 4 травня зареєстрували у міській раді.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Батьківської громади "Батьки-ніндзя м. Камянець-Подільський" до місцевих органів влади та підприємців міста не допустити торгівлю тютюном, алкоголем, пивом, слабоалкогольними напоями поблизу навчальних та інших закладів для дітей в нашому місті.

Тішить нас, батьків, що відкриття туристичного сезону в нашому місті обійшлося без ганделиків з пивом та шашликами навколо Ратуші, без безкінченних викликів поліції до "веселих" молодиків… Але нова напасть...

До батьківського самоврядування надходять численні звернення від батьків, вчителів про те, що безпосередньо біля СЗОШ №1 та дитячого майданчика активізувала свою діяльність торгова точка, так званий "Гарбуз" з алкоголем, тютюном, пивом, слабоалкогольними напоями, шкідливою та небезпечною для здоров’я дітей продукцією.

Розташування торгівельних точок з реалізації вищезазначеної групи товарів біля закладів з постійним, масовим або тимчасовим перебуванням дітей є порушенням законодавства щодо обмеження та протидії поширенню алкоголю і тютюну серед дітей. Продаж алкоголю, сигарет, пива, слабоалкогольних напоїв в кіосках біля школи - це агресивна форма впливу на дитину, що провокує її до свідомого чи несвідомого нанесення шкоди своєму здоров’ю, негативної поведінки, набуття шкідливих звичок, згубних залежностей.

Батьківська громадськість вважає за необхідне введення заборони на продаж алкогольних, тютюнових виробів, пива та слабоалкогольних напоїв у торгівельних точках, які розташовані ближче, ніж на 300 метрів до закладів з постійним чи тимчасовим перебуванням дітей.

Впливати на продаж алкоголю може міська рада. У Хмельницькому заборонили продавати алкоголь ближче, ніж 50 метрів від шкіл.

Депутати міської ради на сесійному засіданні також могли б проголосувати за схожу заборону.

Наше завдання - зробити усе можливе, щоб алкоголь, тютюн, пиво, слабоалкогольні напої не потрапили до рук дитини. Асортимент продукції в торгівельних точках на відстані ближче, ніж 300 метрів до території закладів для дітей, має відповідати потребам здорового розвитку дитини.

Також батьківська громадськість звертається до всіх підприємців та керівників торгових центрів та торгових точок, які знаходяться в зоні шкіл та навчальних закладів про співпрацю та розуміння в даному питанні – однією забороною дану проблему не вирішити. Ви всі маєте своїх дітей і внуків які ходять в школи, садочки та інші заклади для дітей, проявіть свідомість і не продавайте продукцію, яка шкідлива для дитячого організму дітям. Замініть шкідливі для дітей продукти харчування на продукти натурального походження з високою харчовою та біологічною цінністю.

Збережемо здоров'я дітей як генофонду Української нації.

Батьківський рух «Батьки-ніндзя м. Камянець-Подільський».

Вчора «Батьки-ніндзя» мали спілкування з директор Департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради Альоною Куземою, яка пообіцяла, що «Гарбуз» до вихідних перенесуть далі від школи, зообов'яжуть підприємця підтримувати чистоту, забезпечать біотуалетами. Працюватиме "Гарбуз" лише на вихідні дні. Але не все вирішує директор Департаменту гуманітораної політики. Тому батьківська громада, мала ще спілкування з заступником міського голови Вадимом Савчуком, який ініціював зустріч на 9:00 4 травня.

Ми прийшли, а він на заіданні виконкому… забув, що призначив зустріч, чи то забув , що планував засідання.. Враження- тягнуть час... Образливо! Батьки налаштовані в суботу виходити бойкотувати «Гарбуза», - коментує активістка «Батьки-ніндзя» Наталя Секрідова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
місцем розташування
34,5%
престижністю
6,6%
матеріально-технічною базою
5,2%
відгуками
9,6%
якістю освіти
31,4%
симпатією до вчителя який набирає(в) 1-й клас
12,7%
#батькиніндзя #гарбуз #школа #торговаточка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...