• Головна
  • Яка небезпека ховається в салонах краси?
15:09, 4 травня 2018 р.
Надійне джерело

Яка небезпека ховається в салонах краси?

Яка небезпека ховається в салонах краси?

Сьогодні салони краси та перукарні надають десятки послуг, які повинні бути не тільки високої якості, але і безпечні для здоров’я.

Не можна сказати, що відвідування салонів краси обов’язково обернеться для вас яким-небудь захворюванням. Проте всі манікюрні та педікюрні кабінети потенційно є зонами ризику: грибки, бородавки, стафілококові інфекції, гепатит В, С та ВІЛ – ось тільки стислий список інфекцій, які можна «підхопити» у закладах, де працюють недобросовісні працівники індустрії краси.

Майстру необхідно обов’язково пам’ятати, що на превеликий жаль, клієнти можуть бути безсимптомними носіями збудників різних інфекцій. Тому, щоб не заразити когось чи себе, при виконанні процедур клієнтам (манікюр, педикюр і т.д.) необхідно суворо дотримуватися запобіжних заходів.

Інструменти багаторазового застосування, які задіяні при проведенні маніпуляцій – це потенційно небезпечний фактор передачі захворювань.

Для роботи з кожним клієнтом майстер повинен використовувати стерильний інструментарій та чисту білизну. Щоб запобігти зараженню, змочити інструмент простим спиртом недостатньо для знищення усіх бактерій – а так часто роблять працівники багатьох салонів. За медичними стандартами, багаторазовий інструмент має проходити декілька етапів стерилізації – замочування в антисептику, механічна чистка і насамкінець – термічна обробка.

На жаль, більшість людей стереотипно вважають, що якщо УФ-обладнання називається «стерилізатор», то в ньому відбувається належна обробка, знищення небезпечних мікроорганізмів. Насправді, ці УФ-пристрої передбачені для зберігання протягом певного часу вже стерильного інструменту.

Візуально неможливо оцінити роботу стерилізаторів, їх ефективність можна лише підтвердити лабораторними дослідженнями (взяттям змивів з робочих інструментів, обладнання тощо).

В.о. Завідувача Волочиським міжрайонним відділом Л.І. Суховецька для Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
місцем розташування
34,5%
престижністю
6,6%
матеріально-технічною базою
5,2%
відгуками
9,6%
якістю освіти
31,4%
симпатією до вчителя який набирає(в) 1-й клас
12,7%
#салонкраси #інфекції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...