• Головна
  • Переможці конкурсу-пленеру "Замковий етюд"
10:05, 4 травня 2018 р.
Надійне джерело

Переможці конкурсу-пленеру "Замковий етюд"

Переможці конкурсу-пленеру "Замковий етюд"

28-29 квітня Кам’янчани вкотре споглядали, як юні художники з різних куточків країни передавали красу міста на своїх полотнах.

Близько 300 художників взяли участь у цьому конкурсі-пленері. Сам пленер  пройшов на базі дитячої художньої школи на території НІАЗ «Кам’янець».

У рамках конкурсу відбулась виставка робіт учасників "Замкового етюду". За її результатами Кам'янець-Подільська міська дитяча художня школа визначила переможців. 

1 вікова категорія

Живопис І місце

1. Гронц Ангеліна 11 р., Луцька ХШ.

Графіка І місце

1. Степанюк Дар’я 11 р., Хмельницька ДШО та ДПМ.

Живопис ІІ місце

1. Теплюк Ольга 10 р., Луцька ХШ.

2. Добринчук Назар 11 р., Кам’янець-Подільський НВК №9.

3. Тулашвілі Олександра 11 р., Луцька ХШ.

4. Кутова Кіра 10 р., Луцька ХШ.

Графіка ІІ місце

1. Перчишина Дар’я 11 р., Хмельницька ДШМ.

2. Ольхова Марія 10 р., Луцька ХШ.

Живопис ІІІ місце

1. Бурбенко Дарина 11 р., Кам’янець-Подільска ДХШ.

2. Хахула Іванна 11 р., Луцька ХШ.

3. Гончарук Маргарита 8 р., Кам’янець-Подільська ДШМ.

4. Думський Артем 11 р., Чемеровецька ДХШ.

5. Островський Віталій 11 р., Луцька ХШ.

Графіка ІІІ місце

1. Бевзюк Яна 11 р., Хмельницька ДШО та ДПМ.

2. Середа Максим 11 р., Луцька ХШ.

За оригінальність:

1. Марчук Ольга 11 р., ХДШМ «Райдуга».

2. Канарська Анна 11 р., Кам’янець – Подільська ДШМ.

За техніку виконання:

1. Михальчук Надія 11 р., Чемеровецька ДХШ.

2 вікова категорія

Живопис І місце

1. Білан Дар’я 14 р., Кам’янець-Подільска ДХШ.

Графіка І місце

1.Башинська Анна 14 р., Хмельницька ДШО та ДПМ.

Живопис ІІ місце

1. Чміль Софія 13 р., Луцька ХШ.

2. Григорова Анастасія 14 р., Старокостянтинівська ДХШ.

3. Ломазей Богдан 14 р., Луцька ХШ.

Графіка ІІ місце

1. Крижановський Максим 13 р., Кам’янець – Подільська ДХШ.

2. Бринюк Олександр 14 р., Полонська ДХШ.

3. Понк Марія 12 р., Луцька ХШ.

Живопис ІІІ місце

1. Нанега Анна, 14 р., Кам’янець-Подільська ДХШ.

2. Топчієва Катерина, 12 р., Кам’янець-Подільська ДХШ.

3. Матвєєва Оксана, 14 р., Дунаєвецька ДШМ.

4. Сабат Микола 12 р., Хмельницька ДМШ №3.

Графіка ІІІ місце

1. Бонцю Христина 14 р., Кам’янець-Подільська ДХШ.

2. Куля Єлизавета 12 р., Хмельницька ДШО та ДПМ.

3. Гундіна Катерина 12 р., Хмельницька ДШМ.

За техніку виконання:

1. Ращик Софія 13 р., Кам’янець-Подільська ДХШ.

2. Джаман Наталія 13 р., Хмельницька ДШМ.

3. Якимишина Аліна 14 р., Хмельницька ДШМ «Райдуга».

За оригінальність:

1. Лучко Лілія 13 р., Хмельницька ДШМ.

2. Плахтій Анастасія 13 р., Луцька ХШ.

3. Колодій Зоряна 13 р., Хмельницька ДШМ.

За виразність:

1. Чиж Артем 13 р., Луцька ХШ.

2. Меньшова Дар’я 13 р., Кам’янець-Подільська ДХШ

3 вікова категорія

Живопис І місце

1. Кочина Діана 17 р., Хмельницьке ВПУ №25.

Графіка І місце

1. Огаркіна Валерія 17 р., Хмельницьке ВПУ №25.

Живопис ІІ місце

1. Ліштаба Єгор 15 р., Старокостянтинівська ДХШ.

Графіка ІІ місце

1. Суханюк Вероніка 17 р., Хмельницьке ВПУ №25.

Живопис ІІІ місце

1. Майор Катерина 15 р., Хмельницька ДШМ.

Графіка ІІІ місце

1. Павлинкова Вікторія 17р., Хмельницьке ВПУ №25.

За виразність:

1. Молодецька Іванна 17 р., Хмельницьке ВПУ №25.

2. Півторак Каріна 15 р., Кам’янець-Подільська ДХШ.

За оригінальність:

1. Баклай Олександр 18р., Хмельницьке ВПУ №25.

2. Глушко Анастасія 17 р., Хмельницька ДШО та ДП.

3. Щукіна Валерія 16 р. Хмельницька ДШО та ДПМ.

За техніку виконання:

1. Перерва Валерія 15р., Кам’янець-Подільська ДХШ.

2. Мартинюк Анастасія 15р., Хмельницька ДШО та ДПМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
місцем розташування
34,5%
престижністю
6,6%
матеріально-технічною базою
5,2%
відгуками
9,6%
якістю освіти
31,4%
симпатією до вчителя який набирає(в) 1-й клас
12,7%
#замковийетюд #переможці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...