• Головна
  • На Хмельниччині намагались провести незаконну закупівлю продуктів харчування для дітей-інтернатівців
09:58, 2 травня 2018 р.
Надійне джерело

На Хмельниччині намагались провести незаконну закупівлю продуктів харчування для дітей-інтернатівців

На Хмельниччині намагались провести незаконну закупівлю продуктів харчування для дітей-інтернатівців

За реагування прокуратури попереджено незаконне вибуття з бюджету коштів, призначених на закупівлю продуктів харчування для дітей.

В межах реалізації представницьких повноважень органами прокуратури області виявлено порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» при проведенні державних закупівель продуктів харчування інтернатними закладами області.

Встановлено, що в січні-лютому цього року Новоушицькою спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом та Вовковинецькою загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІ ступенів Хмельницької обласної ради з однієї сторони та приватними підприємцями з іншої укладено договори про закупівлю продуктів харчування на суму близько чверті мільйона гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Однак, у порушення вимог законодавства у вказаних правочинах не дотримано усіх істотних умов договору, не визначено найменування, кількість продукції, ціну за одиницю товару та строк дії договору, що створює передумови до порушення економічних інтересів територіальної громади в ході його виконання.

Таким чином, під час проведення зазначених закупівель порушено принципи максимальної ефективності та економії, що створює ризик до протиправного витрачання бюджетних коштів, нераціонального та неефективного їх використання.

«Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання вказаних договорів недійсними», - повідомив начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Петро Нікітюк.

Під час розгляду справ господарським судом Хмельницької області договірні відносини між відповідачами припинено добровільно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
місцем розташування
34,5%
престижністю
6,6%
матеріально-технічною базою
5,2%
відгуками
9,6%
якістю освіти
31,4%
симпатією до вчителя який набирає(в) 1-й клас
12,7%
#прокуратура #інтернат #харчування #прозоро
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...