• Головна
  • Вхід в адміністративну будівлю КП «Міськтепловоденергія» здійснюватиметься за перепустками
16:02, 25 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Вхід в адміністративну будівлю КП «Міськтепловоденергія» здійснюватиметься за перепустками

Вхід в адміністративну будівлю КП «Міськтепловоденергія» здійснюватиметься за перепустками

За підсумками проведеної перевірки дотримання заходів безпеки на котельнях та інших об’єктах КП «Міськтепловоденергія» підприємству надано ряд рекомендацій стосовно невідкладного їх посилення.

Зважаючи на те, що адміністративна будівля КП «Міськтепловоденергія» на вулиці Тімірязєва, 123 розташована поруч з об’єктом підвищеної небезпеки, починаючи з 23 квітня 2018 року пропускний режим до адміністративної будівлі буде здійснюватися з посиленими заходами безпеки.

Вхід до адміністративної будівлі здійснюватиметься лише через пости забезпечення пропускного режиму, що обладнані відповідними системами контролю допуску. Допуск до службових приміщень адміністративних будівель КП «Міськтепловоденергія», які знаходяться поруч з об’єктами підвищеної небезпеки буде надано за умови пред'явлення працівнику підрозділу охорони службового посвідчення або тимчасової перепустки.

Оформлення тимчасових перепусток буде здійснюватися службою охорони підприємства на місці за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Питання, що стосуються надання послуг та розрахунків за них можна буде з’ясовувати в пунктах прийому платежів або за телефонами відповідних служб КП «Міськтепловоденергія».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
місцем розташування
34,5%
престижністю
6,6%
матеріально-технічною базою
5,2%
відгуками
9,6%
якістю освіти
31,4%
симпатією до вчителя який набирає(в) 1-й клас
12,7%
#міськтепловоденергія #повідомлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...