Результати міського огляду-конкурсу танцювальних колективів "Барвограй"

13 квітня Кам'янець-Подільський Районний центр культури і мистецва «Розмай» майорів різнобарв'ям танцювальних колективів.

Щороку танцювальні колективи Кам'янця-Подільського демонструють свою майстерність та нові постановки на міському огляді-конкурсі танцювальних колективів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти «Барвограй».

У звітному концерті взяли участь 33 танцювальних колективи з різних навчальних закладів Кам'янця-Подільського. Центр дитячо-юнацької творчості представляли 6 танцювальних колективів, НВК №9 - 6 колективів, НВК №16 - 2 колективи та НВК №17  - 2 колективи, хореографічну честь інших шкіл захищало по одному танцювальному колективу.

Оцінювало хореографічні постановки журі конкурсу у складі:

- Старченко С.В., начальник управління освіти і науки, голова журі.

- Васильянов Д.С., секретар міської ради, співголова.

Члени журі:

- Гаврилюк П.В., заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури і туризму.

- Кучерява О.А., викладач вищої категорії, викладач – методист Кам’янець - Подільського коледжу культури та мистецтв.

- Манькевич Т.Б., викладач вищої категорії, викладач – методист Кам’янець - Подільського коледжу культури та мистецтв.

- Літинська І.В., викладач хореографічних дисциплін  Кам’янець - Подільського коледжу культури та мистецтв.

- Корчук І.В., викладач хореографічних дисциплін Кам’янець - Подільського коледжу культури та мистецтв.

Більше фото у фотозвіті - https://www.3849.com.ua/photo/93

Народна хореографія

Молодша група

I місце:

 - НВК №9 зразковий ансамбль «Світоч», «Привітальний», хореограф Анастасія Федоряк.

 - ЦДЮТ «Гілея», Віз. укр. нар. танець, хореограф Інна  Гілевська.

II місце: ЗОШ №15 зразковий ансамбль «Диво калинове», Білоруський народний танець «Крижачок», хореограф Юрій  Грабчук.

III місце: ЦДЮТ «Барвінок», «Полька-загравайка», хореограф Лариса Піддубняк.

Середня група

I місце: ЗОШ №6 «Гілея», Білоруська полька, хореограф Інна  Гілевська.

II місце: ЦДЮТ «Горличка», «Подільська полька», хореограф Дмитро Назаренко.

III місце:

- ЗОШ №15 зразковий ансамбль «Подільські викрутаси», хореограф Юрій Грабчук;

- НВК №9 зразковий ансамбль «Сайво», «Ой, зав'ю вінокчок", хореограф Олена Нагорна.

Старша група

I місце: ЗОШ №6 «Гілея», Молдавський народний танець «Мерунціка», хореограф Інна  Гілевська.

Бальна хореографія

Молодша група

II місце: НВК №9 клуб спортивно-бального танцю «Грація», «Мацеба», хореограф Олександр Каспрук.

Середня група

III місце: НВК №9 клуб спортивно-бального танцю «Грація», віденський вальс, хореограф Олександр Каспрук.

Старша група

III місце: Ліцей з ПВФП «Мрія», джайв, хореограф Анна Рябокляч.

Сучасна хореографія

Підготовча група

I місце:

- ЦДЮТ народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин», «Зірковий драйв», Катерина Мельник;

- НВК №14 зразковий театр-студія «Абра», «Бебі-паті» (показовий), хореограф Лілія Пашинська.

Молодша група

I місце:

 - ЗОШ №10 «Едельвейс», «Запрошення у казку», хореографи Любов Бойко, Анна Літинська;

 - НВК №14 зразковий театр-студія «Абра», «Хабанеро», хореограф Лілія Пашинська;

 - Народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин», «Запросили в гості свято», хореограф Ярослав Мельник.

II місце:

 - ЗОШ №8 студія східного та сучасного танцю «Аджанта», «Подих вітру» контемп, хореографи Ірина Дроздовська, Тетяна Хаджинська;

 - ЗОШ №16 ансабль сучасного танцю «Круїз», «Модний подіум», хореограф Катерина Мельник.

- ЗОШ №17 ансамбль «Хамелеон», «Майстерня карамельок» джаз, хореограф Ольга Усова.

Середня група

I місце

 - ЦДЮТ зразковий театр-студія «Абра», «Сплетені прозорим повітрям», хореограф Лілія Пашинська;

 - народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин», «Речі із старої шафи», хореограф Ярослав Мельник.

II місце:

 - ЗОШ №8 студія східного та сучасного танцю «Аджанта», «Human» контемп, хореографи Ірина Дроздовська, Тетяна Хаджинська;

 - ЗОШ №12 ансамбль танцю «Акварель», «Рідна земля», хореограф Богдана Пілець.

III місце: ЗОШ №17 ансамбль «Хамелеон», «Барви життя» контемп, хореограф Ольга Усова.

Старша група

I місце: ЦДЮТ народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин», «Магія пустелі», хореограф Катерина Мельник.

II місце:

 - ЗОШ №8 студія східного та сучасного танцю «Аджанта», «Heavy Eyes» жжаз-модерн, хореографи Ірина Дроздовська, Тетяна Хаджинська;

 - ЗОШ №17 ансамбль «Хамелеон», «Струни мистецтва» танго, хореограф Ольга Усова.

Гран-прі дісталося народному ансамблю сучасного танцю «Апельсин», «Оригамі», хореограф Ірина Літинська.

Змішана група

I місце: НВК №14 зразковий театр-студія «Абра», «Гаряча «Абра» хіп-хоп, хореограф Лілія Пашинська.

II місце: ЗОШ №8 студія східного та сучасного танцю «Аджанта», хіп-хоп, хореографи Ірина Дроздовська та Тетяна Хаджинська.

III місце: Спеціальна школа-інтернат, «On style», хореограф Анастасія Пантелей.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Актуальність
0/12
Викладення
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань. Для оцінок та рецензій використовуйте форму відгуку