• Головна
  • У Хмельницькому почали будівництво сортувального інноваційного терміналу (ХІТ)
15:16, 24 квітня 2018 р.

У Хмельницькому почали будівництво сортувального інноваційного терміналу (ХІТ)

У Хмельницькому почали будівництво  сортувального інноваційного терміналу (ХІТ)

23 квітня у Хмельницькому відбулося урочисте закладення першого каменю фундаменту Хмельницького інноваційного терміналу компанії «Нова Пошта».

Термінал буде побудований упродовж року і стане ключовим об'єктом інфраструктури вантажоперевезень у Західній Україні.

Сортувальна система інноваційного терміналу в Хмельницькому оброблятиме 8,5 тис. посилок за годину — стільки ж, як і Київський інноваційний термінал, першу чергу якого «Нова Пошта» відкрила в березні цього року. Загальна потужність Хмельницького терміналу складе 18 тис. відправлень за годину. На ХІТ уперше в Україні посилки із сортувальної стрічки завантажуватимуться безпосередньо в автотранспорт без використання сітчастих контейнерів для укрупнення пакувань, а чіткість технологічного процесу гарантуватиме збереження стану кожного відправлення.

Новий термінал також позитивно вплине на екологію регіону. Завдяки реалізації проекту викиди СО2 у Хмельницькому будуть зменшені на 1200 тонн на рік, а ефективність завантаження автомобілів підвищиться на 20%.

Компанія створить на Хмельницькому інноваційному терміналі 300 робочих місць з умовами праці європейського рівня. Працівники ХІТ сортуватимуть понад 3 млн посилок на місяць. За словами співвласника компанії В’ячеслава Климова, побудова цього терміналу сприятиме підвищенню якості, збільшенню швидкості обробки вантажів, зменшенню часу їх доставки та удосконаленню логістики.

Термінал у Хмельницькому — це складова стратегії розвитку компанії до 2022 р., — зазначив співвласник компанії «Нова Пошта» В’ячеслав Климов. — Ми визначили концепцію, яка передбачає поділ вантажопотоків для більш якісного клієнтського сервісу. ХІТ стане одним із ключових сортувальних центрів поряд з аналогічними об’єктами в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та двома в Києві (Київ-Схід і Київ-Захід). Через ці термінали проходитимуть відправлення вагою до 5 0кг. В інших регіонах працюватимуть посилково-вантажні термінали, які оброблятимуть усі посилки.

Директор Олександр Бульба підкреслив:

Ми прагнемо, щоб термінали були не лише інноваційними, а й енергоефективними. Щоб кожен клієнт міг обрати перевізника, який працює над зменшенням шкідливих викидів в атмосферу, і таким чином особисто дбати про навколишнє середовище. На Хмельницькому терміналі ми плануємо встановити сонячні панелі, впровадити LED-освітлення та повітряну систему опалення приміщення з використанням пелет.

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний зазначив, що компанія робить чималий внесок у соціально-економічний розвиток регіону.

Будівництво терміналу сприятиме веденню підприємницької діяльності на Хмельниччині, покращенню зайнятості населення. Важливою є й екологічність проекту та використання енергоощадних технологій, — зауважив голова Хмельницької обласної ради.

Генеральним підрядником зі спорудження об’єкту було обрано місцеву компанію — ТОВ «Будівельний Альянс Груп», яка працює на будівельному ринку з 2002 р. Термінал буде побудований з використанням кредитних коштів ЄБРР у сумі 9,5 млн євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...