• Головна
  • Юна кам'янчанка стане студенткою німецького вишу відразу після завершення школи
13:04, 13 квітня 2018 р.

Юна кам'янчанка стане студенткою німецького вишу відразу після завершення школи

Юна кам'янчанка стане студенткою німецького вишу відразу після завершення школи

Евеліна Голдибан, учениця 9 класу (вчитель - Гуськова Катерина Валентинівна) ЗЗСО №1 пройшла відбірний конкурс у програмі "Міст до вищої освіти в Німеччині". Евеліна стане студенткою німецького вищого навчального закладу відразу після завершення школи, не відвідуючи додаткові підготовчі курси та не складаючи іспитів.

Високоякісна освіта у Німеччині – основа для успішної кар'єри в Україні та в усьому світі. Програма «Міст до вищої освіти у Німеччині» дозволяє вступити до німецького вищого навчального закладу відразу після завершення школи, не відвідуючи додаткові підготовчі курси та не складаючи іспитів. «Міст до вищої освіти у Німеччині» – це стипендійна програма, яка забезпечує мовну і фахову підготовку, ознайомлення з особливостями викладання, навчання та перебування в університетському містечку, а також із соціальним життям.

Програма розрахована на учнів починаючи з 9-го класу з високим середнім балом, у першу чергу з математики, інформатики, природничих та технічних дисциплін (MINT) та володінням німецькою мовою на рівні починаючи з А2. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
У правильному напрямі
19,8%
У неправильному напрямі
61,7%
Важко відповісти
17,4%
Мені всеодно
1,2%
#німеччина #школярка #університет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...