![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:49, 30 березня 2018 р.
Надійне джерело
Школярів на Кам'янеччинні виховуватимуть в патріотичному дусі
![Школярів на Кам'янеччинні виховуватимуть в патріотичному дусі Школярів на Кам'янеччинні виховуватимуть в патріотичному дусі](/dist-assets/images/cap.jpg)
29 березня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося нетрадиційне засідання педагогічної ради на тему: «Патріотичне виховання школярів в освітньому середовищі закладу позашкільної освіти».
Керівники гуртків Аліна Гуменюк та Наталя Махиня, культорганізатор Тетяна Пустова презентували педагогічний досвід з національно-патріотичного виховання гуртківців. Невимушено і цікаво, обговорюючи та дискутуючи педагоги працювали у фокус-групах, виконуючи практичні вправи та вирішуючи тематичні ситуації. Фрагменти майстер-класу показали керівник астрономічного гуртка Людмила Ромарнюк, керівник гуртка-методист образотворчого мистецтва Світлана Підлипчук та керівник фольклорного гуртка Аліна Лук’янова. Про це йдеться на сайті Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.
«Кожен із педагогів на своєму місці робить важливу справу, вносить частку своєї праці, а отже – і душі у розвиток патріотичного виховання. Кожен має власний життєвий і професійний досвід, і сьогодні ми його узагальнили і викристалізували у ході проведення педагогічної ради», - розповіла завідувач науково-методичного відділу Віра Семенишена.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:06, 24 липня
00:08, 24 липня
00:05, 24 липня
00:06, 24 липня
live comments feed...
Коментарі