• Головна
  • Кам'янецькі спортсмени на чемпіонаті Хмельницької області з таеквон-до ІТФ
18:26, 19 березня 2018 р.

Кам'янецькі спортсмени на чемпіонаті Хмельницької області з таеквон-до ІТФ

Кам'янецькі спортсмени на чемпіонаті Хмельницької області з таеквон-до ІТФ

10-11 березня місті Кам'янець-Подільський відбувся відкритий чемпіонат Хмельницької області з таеквон-до ІТФ. В змаганнях взяли участь понад 100 учасників, повідомляють на сайті управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

До нас завітали команди з Івано-Франківської та Тернопільської області. Команди з Хмельницької області представляли учні ДЮСШ №2, та ПК "САТУРН ". Кам'янецькі спортсмени вибороли ряд призових місць:

  • Топчіев Ілля - I місце туль;
  • Бойцарук Дар'я - I місце туль;
  • Сурженко Настя - I місце туль;
  • Бокуліч Катерина - I місце туль;
  • Блащук Олександра - II місце туль;
  • Славін Сергій - III місце туль;
  • Дробенюк Ярослав - III місце туль;
  • Судук Дмитро - I місце спаринг;
  • Міщишин Богдан - II місце спаринг;
  • Гаврилюк Аріана - III місце туль;
  • Ратушний Андрій - III місце туль;
  • Гуменний Ілля - III місце туль;
  • Васільєва Анна - I місце туль, II місце спаринг;
  • Костюк Катерина - II місце туль, I місце спаринг;
  • Братенко Віталій - III місце туль, I місце спаринг;
  • Калинюк Дар'я - II місце туль, III місце спаринг;
  • Топчієва Надія - III місце спаринг;
  • Матвієнок Владислав - III місце туль, II місце спаринг;
  • Манькута Богдан - III місце туль, II місце спаринг;
  • Нефедов Олександр - I місце спаринг;
  • Разборський Артем - I місце туль, II місце спаринг;
  • Ніцак Андрій - II місце туль, I місце спаринг;
  • Размахов Деніс - III місце спаринг.

Тренер спортсменів - Білоцький Ю.В.

У розділі спаринг призові місця розподілились таким чином:

  • Загородній Андрій - I місце;
  • Кузь Арсен - I місце;
  • Мельник Олексій - I місце;
  • Чинчик Олександр - I місце;
  • Вінніков Ілля - II місце;
  • Малайдах Влад - II місце;
  • Ількович Назар - III місце;
  • Брозянський Єгор - III місце;
  • Корчинський Ілля - III місце;
  • Сікора Артем - III місце.

Тренер спортсменів - Тютюнник К.Д.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #таеквон-доІТФ #ДЮСШ #Сатурн
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...