![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
10:40, 18 березня 2018 р.
Надійне джерело
У селі Довжок піротехніки знищили 11 артилерійських снарядів часів Другої світової війни
![У селі Довжок піротехніки знищили 11 артилерійських снарядів часів ... У селі Довжок піротехніки знищили 11 артилерійських снарядів часів Другої світової війни](/dist-assets/images/cap.jpg)
16 березня о 14:00 піротехніки аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області у спеціально відведеному місці знищили 11 артилерійських снарядів калібру 76 мм часів Другої світової війни, що були виявлені напередодні в лісі поблизу с. Довжок Камянець-Подільського району, повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
ДСНС України звертається до громадян із застереженням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше, не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101»!
![У селі Довжок піротехніки знищили 11 артилерійських снаряд..., фото-1 У селі Довжок піротехніки знищили 11 артилерійських снарядів часів Другої світової війни, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі