![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:14, 6 березня 2018 р.
Кам'янецькі учні стали призерами обласної олімпіади з фізики та екології
![Кам'янецькі учні стали призерами обласної олімпіади з фізики та еко... Кам'янецькі учні стали призерами обласної олімпіади з фізики та екології](/dist-assets/images/cap.jpg)
На базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-III ступенів №2 проведено III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та практичний тур III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
Підготовку до практичного туру було проведено на природничому, фізико-математичному факультетах К-ПНУ імені Івана Огієнка.
Вітаємо переможців, призерів олімпіад з екології Тетяну Якубовську (уч. 11 кл., НВК №14, II місце), Ігоря Шинкаренка (уч. 11 кл., НВК №14, III місце) та з фізики Іллю Наливайка (уч. 8 кл., НВК №14, I місце), Єгора Колодяжного (уч. 8 кл., СЗОШ №5, II місце), Вікторію Уриш (уч. 9 кл., ліцей, III місце), Олександра Боднара (уч. 11 кл., СЗОШ №1, II місце), повідомляє прес-центр міської ради.
Вихованці СЗОШ №1 Олександр Боднар (вч. Теличко І.І.) та НВК №14 Ілля Наливайко (вч. Андрєєва О.С.) увійшли до складу команди, яка представлятиме Хмельницьку область на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі