![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
17:57, 2 березня 2018 р.
Військові Центру розмінування побували у Центрі підготовки інженерних військ та РХБ захисту у Вроцлаві
![Військові Центру розмінування побували у Центрі підготовки інженерн... Військові Центру розмінування побували у Центрі підготовки інженерних військ та РХБ захисту у Вроцлаві](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відповідно до плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України на лютий-березень 2018 року, а також на запрошення Головного командування Збройних Сил Республіки Польща, 27-28 лютого з ознайомчим візитом в Центрі підготовки інженерних військ та РХБ захисту у м. Вроцлав перебували начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков, заступник начальника Центру – начальник оперативно-планового відділення підполковник Микола Пянковський та помічник начальника оперативно-планового відділення старший лейтенант Владислав Мужило.
Довідково : Польська сторона відвідала Центр розмінування в м. Кам’янець-Подільський наприкінці минулого року, саме тоді були окреслені напрямки подальшої співпраці військовослужбовців двох сусідніх країн та досягнуто домовленості щодо ознайомчого візиту у відповідь.
Під час візиту було підписано Угоду щодо проведення у 2018 році на базі Центру підготовки інженерних військ та РХБ захисту у м. Вроцлав, 3-х курсів підготовки українських саперів за стандартами НАТО, а також проведення планування сумісних заходів на 2019 рік.
Польські колеги продемонстрували можливості свого Центру, який являється єдиним в країні та здійснює підготовку фахівців інженерних спеціальностей та РХБ захисту для потреб Збройних Сил Польщі. Українська делегація ознайомилась з навчальною матеріально-технічною базою, матеріально-технічним забезпеченням та власне процесом навчання.
Наостанок, гості відвідали Музей Інженерних військ та Залу Пам’яті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
У всіх сферах обслуговування Чернівців використовуватимуть тільки українську мову (вивіски, плакати,афіші, рекламні оголошення, меню, назви уснанов, організацій та інше). Чи підтримуєте дану ініціативу у Кам'янці?
проголосувало 287 відвідувачів
Так, це гарна ідея.
82,6%
Ні, важаєю це безглуздим.
13,6%
Мені байдуже.
3,8%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
14
10:28, Сьогодні
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
07:39, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі