![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
12:19, 2 березня 2018 р.
ДТП на перехресті вулиць Пархоменка та Нігинське шосе
![ДТП на перехресті вулиць Пархоменка та Нігинське шосе ДТП на перехресті вулиць Пархоменка та Нігинське шосе](/dist-assets/images/cap.jpg)
За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам'янці-Подільському 1 березня сталось порушення правил дорожнього руху.
Як йдеться у прес-релізі оперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, 1 березня близько 21:05 години на перехресті вулиці Пархоменка та Нігинського шосе 27-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Honda Accord», не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем «Volkswagen Caddy» під керуванням 33-річного жителя смт. Ярмолинці.
В результаті ДТП пасажир «Honda», 42-річний житель с. Гуменці Кам’янець-Подільського району, та двоє пасажирів «Volkswagen», 55-річна жителька с. Стара Гута Дунаєвецького району і 29-річна жителька смт. Ярмолинці, отримали тілесні ушкодження, їм було надано медичну допомогу без госпіталізації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
У всіх сферах обслуговування Чернівців використовуватимуть тільки українську мову (вивіски, плакати,афіші, рекламні оголошення, меню, назви уснанов, організацій та інше). Чи підтримуєте дану ініціативу у Кам'янці?
проголосувало 287 відвідувачів
Так, це гарна ідея.
82,6%
Ні, важаєю це безглуздим.
13,6%
Мені байдуже.
3,8%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
13:34, 13 липня
10:00, 19 липня
17
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
live comments feed...
Коментарі