![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
10:59, 2 березня 2018 р.
Пожежа залишила кам'янчан без даху над головою
![Пожежа залишила кам'янчан без даху над головою Пожежа залишила кам'янчан без даху над головою](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 березня о 03:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в місті Кам’янець-Подільський по вулиці Хмельницька, повідомляють на офіційній сторінці "Служба порятунку 101 Кам'янець-Подільський" у соціальній мережі Фейсбук.
Негайно на боротьбу з вогнем був спрямований черговий караул 5-ї та 6-ї державних пожежно-рятувальних частин 2-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
Завдяки професійним та злагодженим діям вогнеборців вдалося врятувати від знищення вогнем житловий будинок. Загоряння при боркали у тих розмірах, яке воно набуло на момент прибуття підрозділів ДСНС. Вогонь знищив покрівлю будинку та речі домашнього вжитку.
Пожежу площею 35 кв. м було локалізовано о 03:37 та повністю ліквідовано о 03:42. Всього до ліквідації пожежі залучалось 12 вогнеборців та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки.
Ймовірна причина загоряння – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Нещасних випадків на пожежі не було.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
У всіх сферах обслуговування Чернівців використовуватимуть тільки українську мову (вивіски, плакати,афіші, рекламні оголошення, меню, назви уснанов, організацій та інше). Чи підтримуєте дану ініціативу у Кам'янці?
проголосувало 287 відвідувачів
Так, це гарна ідея.
82,6%
Ні, важаєю це безглуздим.
13,6%
Мені байдуже.
3,8%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
13:34, 13 липня
10:00, 19 липня
17
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
live comments feed...
Коментарі