• Головна
  • Вживання психоактивних речовин штовхає молодь на кримінал
17:04, 5 лютого 2018 р.

Вживання психоактивних речовин штовхає молодь на кримінал

Вживання психоактивних речовин штовхає молодь на кримінал

5 лютого відбулася робоча нарада працівників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління -повідомляє сайт міської ради.

Окрім планових питань соціальні партнери розглядали існуючу проблему вживання молоддю психоактивних речовин та його наслідки. У ході обговорення учасниками зазначалося, що скоєння підлітками та молоддю правопорушень часто провокується вживанням психоактивних речовин. Так, серед зв’язків, які визначають взаємозалежність цих чинників, виділили: протиправні дії, пов’язані з купівлею, виготовленням і поширенням психоактивних речовин, злочини, що були скоєні з метою заволодіння тютюновими виробами, спиртом, наркотиками чи засобами для їх придбання; правопорушення і злочини, які були скоєні під впливом алкоголю і наркотиків чи в ситуаціях, що їх провокують.У результаті було прийняте рішення щодо посилення індивідуальної профілактичної роботи з підлітками та молоддю, які перебувають на обліку відділу з питань пробації, як з боку його працівників, так і з боку спеціалістів Центру.

До відома. На кінець 2017 року на обліку відділу з питань пробації перебувало 94 особи, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. Спільною профілактичною роботою Центру та відділу охоплено 41 особа з числа молоді цієї категорії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Як Ви відноситесь до криптовалют?
проголосувало 150 відвідувачів
Планую придбати.
6,7%
Є власником.
5,3%
Активно інвестую/торгую.
2,7%
Відношусь скептично.
70,7%
Не чув/що це таке?
14,7%
#психотропи #речовини #молодь #підлітки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...