• Головна
  • Викладачі ПДАТУ пройшли закордонне стажування
10:01, 5 лютого 2018 р.

Викладачі ПДАТУ пройшли закордонне стажування

Викладачі ПДАТУ пройшли закордонне стажування

Згідно плану проходження стажування доценти кафедри професійної освіти Ляска О.П. та Прокопова О.П. долучилися до своїх колег – проректора з науково-педагогічної і виховної роботи Гуцола Т.Д., професора Овчарука О.В., заступника декана ІТФ Михайлової Л.М., які розпочали стажування місяцем раніше у Краківському аграрному університеті .

Делегація університету ознайомилася з особливостями професійної підготовки сучасного фахівця.  Викладачі ПДАТУ вивчають дидактичний досвід роботи, специфіку наукової, методичної складової, технічне забезпечення, психологічні аспекти роботи у процесі викладання, а також особливості виховної роботи й студентського парламенту Краківського аграрного університету.

Під час зустрічі учасники стажування висловили побажання, щоб така  форма роботи мала своє продовження і в майбутньому, оскільки обмін думками та напрацюваннями в нетрадиційному середовищі (а закордонне перебування можна таким вважати) є гарною передумовою для того, щоб підвищувати власний фаховий рівень та запозичувати досвід колег з інших навчальних закладів та закордонних закладів вищої освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Як Ви відноситесь до криптовалют?
проголосувало 150 відвідувачів
Планую придбати.
6,7%
Є власником.
5,3%
Активно інвестую/торгую.
2,7%
Відношусь скептично.
70,7%
Не чув/що це таке?
14,7%
#освіта #ПДАТУ #стажування #викладачі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...