![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
15:54, 24 січня 2018 р.
Поліція спіймала кам'янецького квартирника
![Поліція спіймала кам'янецького квартирника Поліція спіймала кам'янецького квартирника](/dist-assets/images/cap.jpg)
Оперативники Кам’янець-Подільського відділу поліції затримали 20-річного гастролера, який обікрав приватний будинок. Як виявилось, молодика вже розшукували поліцейські Барського району за вчинення крадіжок та заволодіння транспортним засобом.
20 січня по вулиці Затонського зловмисник, відтиснувши вікно, проник у приватний будинок, звідки викрав 1,5 тисячі гривень, ноутбук та наручний чоловічий годинник. Впродовж трьох днів оперативники місцевого відділу поліції розшукали і затримали зловмисника. У нього вилучили викрадений з будинку годинник, а також широкий спектр знарядь злому.
Як виявилось, 20-річний гастролер із Вінницької області розшукувався Барським відділом поліції за вчинення крадіжок з проникненням та заволодіння транспортним засобом.
Зловмиснику вже оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.185(Крадіжка) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 6років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі