![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:07, 4 січня 2018 р.
У Кам'янці виявлено тіло чоловіка у квартирі
![У Кам'янці виявлено тіло чоловіка у квартирі У Кам'янці виявлено тіло чоловіка у квартирі](/dist-assets/images/cap.jpg)
3 січня о 13:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від чергового міського відділу поліції про те, що необхідна допомога у відчиненні дверей квартири одного з житлових будинків в місті Кам’янець-Подільський на вул. Вокзальній. За попередньою інформацією, в квартирі знаходиться громадянин 55 років. Чоловік не відчиняє двері та не відповідає на телефонні дзвінки.
Негайно на місце події прибуло чергове відділення рятівників 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. У присутності працівників поліції бійці за допомогою трьохколінної драбини через балкон квартири потрапили всередину. Під час огляду оселі було виявлено тіло 55-річного власника без ознак життя.
Обставини події з’ясовують працівники поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи плануєте ви купатися (обливатися) на Водохреща?
проголосувало 228 відвідувачів
Буду купатися у водоймі
24,6%
Обілляюсь водою дома
11,4%
Я не долучаюсь до цієї традиції
35,5%
Мені б хотілось долучитись до традиції, але я не можу наважитись
28,5%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі