
10:11, 4 січня 2018 р.
Хочеш відіслати листа - заплати

Колись люди надавали перевагу спілкуванню листами, оскільки мобілок та інтернету не було. Та все ж з часом розвитку нано технологій листування за допомогою поштового відділення відійшло на другий план. Натомість люди користуються для спілкування Viber, Google пошта та багато інших програм. І причина тому - зручність використання і швидкість спілкування.
Та, незважаючи на те, що листування втратило свою актуальність Укрпошта з 1 січня 2018 року братиме плату за звичайний лист в розмірі 5 гривень. Цікаво чи не так?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:43, 12 червня
18:24, 20 червня
13:44, 12 червня
00:12, 22 червня
13:37, 12 червня
Коментарі