![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:13, 3 січня 2018 р.
Добровольці отримають картки кам'янчанина
![Добровольці отримають картки кам'янчанина Добровольці отримають картки кам'янчанина](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відповідне рішення сьогодні на нараді прийняв міський голова Михайло Сімашкевич.
Згідно прийнятого рішення сесії міської ради 10/44 від 7 листопада ми визнали бійцями-добровольцями АТО осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України. Та, на жаль, у більшості з них немає документів учасників бойових дій, а це викликає чимало непорозумінь, навіть у громадському транспорті. Тому сьогодні на нараді прийняв рішення про те, щоб добровольцям з нашого міста видати картки кам'янчанина. Це дасть можливість їм користуватися місцевими пільгами. За картками звертатися в каб. 205 міської ради. З собою мати паспорт та будь-яке підтвердження участі в антитерористичній операції, - зазначив очільник міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі