![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
19:02, 1 січня 2018 р.
Рятувальники у новорічну ніч 8 разів долучались до допомоги
![Рятувальники у новорічну ніч 8 разів долучались до допомоги Рятувальники у новорічну ніч 8 разів долучались до допомоги](/dist-assets/images/cap.jpg)
На період відзначення новорічних свят підрозділи ГУ ДСНС України у Хмельницькій області перейшли на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
Зокрема, з 31 грудня на 1 січня підрозділи ГУ ДСНС України у Хмельницькій області неодноразово здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
Загалом, станом на 9 годину 1 січня підрозділи ДСНС залучалися 8 разів. Ліквідовано 3 пожежі в житловому секторі та на одній із них виявлено бездиханне тіло. Здійснено 3 виїзди на забезпечення громадського порядку та по одному виїзду на надання допомоги населенню, ліквідацію наслідків дорожньо-транспортної пригоди.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:04, 24 липня
live comments feed...
Коментарі