
15:11, 30 грудня 2017 р.
У Кам'янець-Подільському районі пенсіонерка стала жертвою шахраїв

За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам'янець-Подільському районі 17 грудня сталось шахрайство.
Як йдеться у прес-релізі оперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, 17 грудня близько 17:00 години невстановлена особа, зателефонувавши до 58-річної жительки с. Цибулівка, представилась працівником служби безпеки банку та під приводом розблокування пенсійної картки випитала персональні дані і шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами в сумі 3200 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
06:08
6 червня
17:18
4 червня
11:06
4 червня
ТОП новини
Оголошення
13:34, 27 травня
13:34, 27 травня
10:59, 5 червня
11:50, 5 червня
Коментарі