
09:40, 29 грудня 2017 р.
З полону звільнено хмельничанина - Миколу Николюка

42-річний хмельничанин Микола Ніколюк – один з тих, кого 27 грудня було звільнено з полону самоназваної “Донецької народної республіки”. Він 20 березня 2015 року пішов на військову службу добровольцем, а через рік Микола потрапив у полон до бойовиків. 21 місяць на військового вдома чекала дружина та донька.
“Усі звільненні з полону проходять зараз обстеження у госпіталі. І відповідно, до стану здоров’я Миколи Ніколюка будемо чекати його приїзду до Хмельницького”, – прокоментувала “Поділля-Центр” координатор Центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області Наталія Дзекар.
Як відомо, 27 грудня поблизу Горлівки відбувся обмін: українська сторона передала бойовикам “ДНР” і “ЛНР” 233 особи, а забрала в них 73 заручники.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
15:15, 22 червня
2
17:03, 16 червня
13:44, 17 червня
37
15:10, 22 червня
Коментарі