
12:40, 28 грудня 2017 р.
Ще одна громадська вбиральня з'явилась у Кам'янці

Кам'янчани завжди скаржились на відсутність громадських вбиралень. І ось настав той день, коли було закладено початок даної справи. Про це повідомляє заступник міського голови - Сергій Віталійович Бабій:
"В сквері "Гунські криниці" встановлено громадський туалет. Слідуючий буде влаштовано в зоні відпочинку мікрорайону, міському парку."
Також, він зауважує, що - "обслуговування, часи роботи, фінансування потребує окремого рішення."
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
15:12
26 червня
ТОП новини
Оголошення
10:45, 14 червня
17
15:10, 22 червня
13:44, 17 червня
9
16:57, 25 червня
111
Коментарі