
19:07, 27 грудня 2017 р.
Кам'янецькі військові отримали нагороди від Верховної Ради України

Сьогодні, 27 грудня 2017 року, в сесійній залі Міської ради народний депутат України Володимир Мельниченко підвів підсумки своєї діяльності протягом року.
Під час свого виступу народний обранець подякував громаді міста за довіру та всебічну підтримку, а також нагородив грамотою та відзнакою Верховної ради України «За заслуги перед Українським народом» окремих кам’янчан. Приємно відзначити, що серед невеликої кількості нагороджених є два військовослужбовці гарнізону.
Високу нагороду отримав начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков та начальник відділення розмінування загону розмінування майор Сергій Колачов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:10
Вчора
13:22
12 червня
21:35
11 червня
21:21
11 червня
21:09
11 червня
Оголошення
13:46, 12 червня
16
13:46, 12 червня
14
23:03, 6 червня
159
10:51, 9 червня
Коментарі