
19:07, 27 грудня 2017 р.
Кам'янецькі військові отримали нагороди від Верховної Ради України

Сьогодні, 27 грудня 2017 року, в сесійній залі Міської ради народний депутат України Володимир Мельниченко підвів підсумки своєї діяльності протягом року.
Під час свого виступу народний обранець подякував громаді міста за довіру та всебічну підтримку, а також нагородив грамотою та відзнакою Верховної ради України «За заслуги перед Українським народом» окремих кам’янчан. Приємно відзначити, що серед невеликої кількості нагороджених є два військовослужбовці гарнізону.
Високу нагороду отримав начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков та начальник відділення розмінування загону розмінування майор Сергій Колачов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
Вчора
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
10:09, 18 червня
1
10:46, 14 червня
21
15:15, 22 червня
9
13:20, 21 червня
Коментарі