
14:19, 23 грудня 2017 р.
На мікрорайоні "Жовтневому" на вулиці пограбували жінку

За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам'янці-Подільському 22 грудня стався грабіж.
Як йдеться у прес-релізі оперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, 22 грудня близько 23:15 години по вулиці 30-років Перемоги невстановлена особа відкрито заволоділа у 39-річної місцевої жительки жіночою сумкою, в якій знаходились мобільний телефон «Samsung», банківські картки, 100 гривень та документи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:10
Вчора
13:22
12 червня
21:35
11 червня
21:21
11 червня
21:09
11 червня
Оголошення
13:37, 12 червня
13:35, 12 червня
13:36, 12 червня
13:43, 12 червня
13:43, 12 червня
Коментарі