• Головна
  • В Кам'янці проведено обговорення розвитку служби дільничих офіцерів
16:26, 22 грудня 2017 р.

В Кам'янці проведено обговорення розвитку служби дільничих офіцерів

В Кам'янці проведено обговорення розвитку служби дільничих офіцерів

У місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області відбулась всеукраїнська нарада керівників блоку превентивної діяльності, під час якої правоохоронці обговорили важливі питання організації роботи дільничних офіцерів, основні форми і методи роботи на поліцейських станціях та шляхи реалізації в роботі правоохоронців принципу «Communitypolicing».

Захід проходив під головуванням заступника Голови Національної поліції України ОлександраФацевича, який окреслив основні перспективи розвитку служби дільничних інспекторів поліції найближчим часом.

Серед найважливіших нововведень, які планується запровадити в діяльності цього підрозділу найближчим часом, — електронний кабінет дільничного. Товста папка з купою паперів – це минуле століття, вважає ОлександрФацевич. Сучасний офіцер повинен бути мобільним, мати доступ до потрібної йому інформації будь-якої миті.

«Наше завдання — покращити роботу дільничного офіцера поліції, зменшити паперове навантаження, — зазначає заступник ГоловиНацполіції. — Тому плануємо, що кожен дільничний буде мати електронний кабінет, який міститиме всю інформацію про дільницю. Для цього стовідсотково наступного року забезпечимо їх планшетами».

Багато на нараді говорилося і про впровадження в роботу правоохоронців принципу «Communitypolicing», або, іншими словами, принципу тісної взаємодії поліції з громадою.

«В основному взаємодія поліції та громади йде саме через дільничного офіцера поліції. Тому ми сподіваємось, що місцеві органи влади підтримають усі наші ініціативи», — підсумував ОлександрФацевич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #дільничий
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...