
14:44, 19 грудня 2017 р.
В Кам'янці сталось дві крадіжки

За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам’янець-Подільському район в період з 15 по 18 грудня сталось дві крадіжки майна.
Як йдеться у прес-релізі оперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, вперіодчасу з 18.00години16грудняпо 08.00 годину 18грудняв с.Мукша-Китайгородськаповул.Європейськійневстановленаособа шляхомривкадверей проникла дожитловогобудинку,якийналежить45-річному жителю м.Кам'янець-Подільський,звідкивикралаелектроінструменти:шуруповерт, перфоратор та 3 переноски.
Друга крадіжка сталась в період з 18.00 години 15 грудня по 11.00 годину 18 грудня по вул. Лермонтова невстановлена особа шляхом підбору ключа до врізного замка вхідних дверей проникла до квартири, яка належить 43-річній місцевійжительці, звідкивикралателевізор. Сума завданихзбитків становить 1 500 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:16
Вчора
06:08
6 червня
17:18
4 червня
Оголошення
13:34, 27 травня
10:02, Вчора
10:02, Вчора
13:34, 27 травня
10:02, Вчора
Коментарі