
11:09, 19 грудня 2017 р.
Шахрайство на Хмельниччині

За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам'янці-Подільському 17 грудня сталося шахрайство.
Як йдеться у прес-релізі оперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, 17 грудня близько 10.30 години невстановлена особа зателефонувала до 38-річного жителя с.Гуменціта, представившись працівником банку, випитала реквізити банківської картки та шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами в сумі 612 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
08:52, 15 червня
13:44, 17 червня
11
15:19, 22 червня
10:45, 14 червня
30
10:00, 16 червня
Коментарі