
15:58, 14 грудня 2017 р.
У Кам'янці пройшла "Битва викладачів"

14 грудня в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбувся перший в нашому місті дебатний турнір – «Битва викладачів», організаторами якої виступають ВІ "Активна громада" та відділ молоді, спорту міської ради.
«Дебати» (від французького слова «debat» - дискусія) називають чітко структурований організований публічний обмін думками між двома сторонами з актуальної теми. Метою такої дискусії є переконання в своїй правоті третьої сторони, а не одне одного. Тому вербальні і невербальні засоби використовуються учасниками дебатів виключно для формування у слухачів позитивного враження від власної позиції. В ньому взяли участь викладачі навчальних закладів:
- КПНУ ім. І. Огієнка – Тетяна Білецька та Сергій Волковинський;
- коледжу ПДАТУ – Еліна Луговська та Наталія Чубатюк;
- К-П відділення ІДКЕП – Світлана Ткачук та Наталя Чорненька;
- ПДАТУ – Ольга Чайковська та Сергій Єрмаков.
Питання дебатів було обрано шляхом жеребкування, так, як і сторони пропозиції (Еліна Луговська, Наталія Чубатюк, Ольга Чайковська, Сергій Єрмаков) та опозиції (Тетяна Білецька, Сергій Волковинський, Світлана Ткачук, Наталя Чорненька). Словесна бійка стосувалась такої теми:
«Палата виносить на голосування законопроект про вільний вибір студентами предметів ( пропозиція сама визначає відсоток, але не менше 50)».
В ході даного дійства кожна сторона мала п’ять хвилин на доповідь та відповідь на питання, згідно встановленого регламенту. Доповідачі виступали в такому порядку встановлених ролей: лідер опозиції, віце-прем’єр, промовці. Йшла жвава дискусія між опонентами, які настільки вжились в ролі, що присутні уявно перенеслись в залу засідань верховної ради. Кожна зі сторін наводила свої аргументи та спростування, вперто переконуючи всіх в правильності своїх тверджень.
Наслідком закінчення дебатів між викладачами стало підведення підсумків та визначення переможців за критеріями:
- як учасники вжилися в роль
- командність гри
- представлення позиції не особистої, а командної.
Отож, викладачі наших вишів зайняли такі місця:
1 місце - Тетяна Білецька та Сергій Волковинський;
2 місце – Ольга Чайковська та Сергій Єрмаков;
3 місце - Еліна Луговська, Наталія Чубатюк, Світлана Ткачук та Наталя Чорненька.
Учасникам було вручено грамоти, подарунки, а переможцям ще й солодкий подарунок у вигляді торта від заступника міського голови.Організатори дійства подякували присутнім та учасникам, пообіцяли і надалі проводити такі заходи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:33
Вчора
14:32
14 березня
15:40
13 березня
Оголошення
07:15, 6 березня
live comments feed...
Коментарі