• Головна
  • Роботи кам'янчан у "Книзі добра"
16:19, 13 грудня 2017 р.

Роботи кам'янчан у "Книзі добра"

Роботи кам'янчан у "Книзі добра"

9 грудня 2017 року в мистецькому Арсеналі у м. Києві за участю Президента України Петра Порошенка відбулася презентація унікального видання  – “Книги Добра”, яку створювали упродовж 9 місяців діти та дорослі з усіх куточків України.

9 грудня 2017 року в мистецькому Арсеналі у м. Києві за участю Президента України Петра Порошенка відбулася презентація унікального видання  – “Книги Добра”, яку створювали упродовж 9 місяців діти та дорослі з усіх куточків України.

Даний проект стартував за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна, народного депутата України, письменниці Марії Матіос, Почесного консула Угорщини у м. Івано-Франківськ та Івано-Франківській обл. Василя Вишиванюка, керівника Центру української культури в Естонії Анатолія Лютюка, надзвичайного і повноважного посла Угорщини в України Ерно Кешкеня, президента Державного самоврядування українців Угорщини Юрія Кравченко. При участі волонтерів, журналістів, художників, ентузіастів, відомих українців, серед який Катерина Бужинська, Ада Роговцева та інші.

Нагадаємо, Проект стартував на початку цього року, було оголошено конкурс реальних історій добра,  на який надійшло понад 3000 оповідань. Коли  поважне журі на чолі з письменницею, народним депутатом України Марією Матіос відібрало сотню кращих історій, які вражають, оголосили другий етап конкурсу – ілюстрування . З усієї України надійшло 300 000 малюнків.

Роботи кам'янчан у "Книзі добра", фото-1

Приємно відмітити, що до «Книги Добра» увійшли роботи Віри Шпильової  – «Хліб від бандерівців», Валерії Перерви (малюнок) і Горіховської Аліни (малюнок) з м. Кам’янець-Подільський.

У рамках цього проекту 100 авторів кращих історій та 100 кращих ілюстраторів відпочили та оздоровилися в Угорщині на запрошення угорського уряду, а також у Карпатах. З нашої області в Угорщині відпочивали Катя Власова та Валерія Перерва з м. Кам’янець-Подільського, ЗОШ №17).

50 примірників Книги Добра вже вийшло на унікальному саморобному (черпаному)  папері, створеному в майстерні Центру української культури Талліна (Естонія) зі шматочків одягу авторів історій, трави.  Ці примірники мають  передати в 50 провідних бібліотек світу, до прикладу, в Ватикан, Національну бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великобританії. Також 25 примірників прибуде до кожної області України. Буде також і звичайний сучасний друк, 10 000-ний наклад розійдеться в нашій країні.

«Ви дуже сильні, якщо бажаєте добра, якщо стараєтеся, якщо гуртуєтеся, якщо намагаєтеся спільно творити добро, жити чесно, жити творчо.» – це слова святійшого Любомира Гузара. Патріарха вже немає з нами, але його наука допоможе українцям подолати зло, яке так заважає поступу до кращого життя й прогресу. Перший екземпляр Книги Добра офіційно переданий до Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книгадобра #президент
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...