
12:21, 8 грудня 2017 р.
Кам'янчанка стала чемпіонкою з настільного тенісу

5 грудня в Санкт-Петербурзі (РФ) на 314-му міжнародному турнірі з настільного тенісу серії Мастерс-Тур серед жінок магістрантка факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського національного унівеситету імені Івана Огієнка майстер спорту України міжнародного класу Ірина Моцик стала чемпіонкою.
Вітаємо Ірину з перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
23 червня
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:44, 12 червня
00:12, 22 червня
13:35, 12 червня
13:37, 12 червня
13:45, 12 червня
Коментарі