
12:21, 8 грудня 2017 р.
Кам'янчанка стала чемпіонкою з настільного тенісу

5 грудня в Санкт-Петербурзі (РФ) на 314-му міжнародному турнірі з настільного тенісу серії Мастерс-Тур серед жінок магістрантка факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського національного унівеситету імені Івана Огієнка майстер спорту України міжнародного класу Ірина Моцик стала чемпіонкою.
Вітаємо Ірину з перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:16
Вчора
06:08
6 червня
17:18
4 червня
Оголошення
Коментарі